Kobieta dokonała makabrycznego odkrycia – oto efekt niewłaściwego zmywania tuszu do rzęs przez 25 lat


  1. 1 Wszystkie kobiety to robią


    Każda kobieta przecież używa kosmetyków, a jednym z nich jest właśnie tusz do rzęs. Nakładacie go rano przed wyjściem, a zmywacie wieczorem przed pójściem spać lub zaraz po powrocie do mieszkania. Nie ma w tym nic dziwnego. Jednak na pewno żadna kobieta nie chciałaby znaleźć się na jej miejscu.
  2. 2 Opuchnięte oczy


    Naszą dzisiejszą bohaterką jest 50-letnia matka dwójki dzieci - Theresa Lynch. Jej życie było całkiem zwyczajne do momentu, aż opuchnięte powieki i ból oczu zaczął doprowadzać ją do szału. Kobieta nie miała zielonego pojęcia, co może stać za tymi dolegliwościami. Nigdy nie skarżyła się na nic podobnego, a wzrok miała całkiem dobry.
  3. 3 Straszne odkrycie


    Kobieta używała wszelkich możliwych środków, aby jakoś zaradzić swoim dolegliwościom. Niestety nic nie pomagało. Wszelkie żele, krople do oczu czy inne środki nie przynosiły ulgi na dłuższy czas. W końcu Theresa postanowiła udać się z tym do specjalisty. Kiedy pani doktor zajrzała pod powieki naszej bohaterki, stwierdziła, że nigdy nie widziała niczego podobnego. Oczywiście udostępniła wszystkie straszne zdjęcia. Ostrzegamy więc, że dalej wchodzicie na własną odpowiedzialność.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek